Hakkımızda

WP Ekran’a Hoşgeldiniz!

Başarılı bir blogcu olmak için süper bir yazar veya bir dahi olmak gerekmez. Ancak, öğrenmeye ve gelişime açık, araştırmacı olmak, bu iş için bol zaman ve sıkı çalışma gerekliliğinin bilincinde olmak önemli. Bu disiplinle hareket edince başarı kaçınılmaz olur.

Hedefimiz, özellikle yeni başlayanlara doğru araçları ve platformları kullanarak kendi web sitelerini ve bloglarını oluşturmalarına yardımcı olmak; başarılı bir blog açmak ve yönetmek için blog ipuçları, site trafiğini arttırma yöntemleri, blogdan para kazanma yolları, sosyal medya, SEO, WordPress, Blogger ile ilgili tüm ipuçlarını sağlayarak web site sahipleri ve blogcular için güvenilir bir kaynak olmaktır.

wpekran.com’da profesyonel web geliştiricilerin, tasarımcıların, WordPress-Blogger-SEO-Blogdan para kazanma vb. konularda bilgi sahibi olanların katkılarını ve konuk yazarlıklarını kabul ediyoruz. Konuk yazar yazılarının, adım adım talimatlar içeren uzun formlu (minimum 1000 kelime) eğitici kılavuzlar olmalarını tercih ediyoruz. Sitemizde yazar olmak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.