FTC: Web sitemiz ziyaretçi desteklidir; İçeriklerde bulunan bağlantılar aracılığıyla ürün/hizmet satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz. Komisyonlar editoryal değerlendirmelerimizi etkilemez.

20+ En İyi WordPress Seyahat Temaları (Ücretsiz & Ücretli)

Bu içerikte, web siteniz için tercih edebileceğiniz en iyi WordPress seyahat temaları ve özellikle seyahat, tur, turizm acentaları ve seyahat blogcuları için oluşturulmuş temaları listeledik. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda ücretsiz ve ücretli tema mevcut olsa da, seçiminizi kolaylaştırmak adına, sizler için en işlevsel 20 seyahat temasını paylaştık.

WordPress Seyahat Temaları

Piyasada çok sayıda WordPress seyahat teması mevcut. Bunlardan bazıları özellikle turizm, seyahat ve tur acenteleri bazıları da seyahat bloğu siteleri düşünülerek oluşturulmuştur. Çoğu Google Maps entegrasyonu, Otomatik Rezervasyon sistemi, seyahat paketleri ve diğer ürünler için özel sayfa türleri ile birlikte sunulur.

İşte ihtiyaçlarınıza fazlasıyla cevap verebilecek en iyi WordPress seyahat temaları:

1. Triply – Tur Rezervasyonu WordPress Seyahat Teması (Premium)

Triply, güzel tasarımı ve mükemmel işlevselliği birleştiren olağanüstü bir WordPress seyahat temasıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz önceden tasarlanmış dört şablon, ayrıca farklı listeleme stilleri, tur ayrıntıları için tek sayfa düzenleri ve seyahat noktası tasarımları elde edeceksiniz. Tüm düzenler ve tasarımlar çok iyi düşünülmüş olduğundan, bu tema ile profesyonel görünümlü bir seyahat rezervasyonu sitesi oluşturmak oldukça zahmetsizdir.

2. Grand Tour- WordPress Seyahat Turizm Acentası Teması (Premium)

Grand Tour, sitenizin görünümü ve hissi için birden fazla seçenek sunan, güzel tasarlanmış başka bir temadır. Önceden tasarlanmış birden çok ana sayfanın yanı sıra iç sayfalar, tur listeleri ve tur ayrıntı sayfaları vardır. Ayrıca, mevcut düzenleri özelleştirmek veya kendinizinkini oluşturmak için sezgisel içerik oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Tasarımı hızlı bir şekilde özelleştirmenize olanak tanıyan önceden tasarlanmış renkler ve stiller mevcuttur.

3. Embark- Tur Rezervasyonu ve Seyahat Teması (Premium)

Embark, özellikle seyahat ve turizm endüstrisi için oluşturulmuş, iyi tasarlanmış bir temadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz altı farklı önceden hazırlanmış tasarım sunar, ayrıca tasarımlardan herhangi birini özelleştirebilir veya sıfırdan kendinizinkini oluşturabilirsiniz. En önemlisi, Embark, seyahat acenteleri ve tur operatörleri için güçlü özellikler içerir.

4. Tripster – Seyahat ve Yaşam Tarzı Teması (Premium)

Tripster, bireysel seyahat blogcuları veya daha büyük yayınlar tarafından kullanılabilecek muhteşem bir WordPress temasıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz yedi farklı ana sayfa düzeninin yanı sıra birçok iç sayfa ve blog yazısı düzeni vardır. Tüm seçenekler iyi tasarlanmış ve seyahat fotoğraflarınızı ve hikayelerinizi güzel bir şekilde sergilemenizi kolaylaştırıyor. Ayrıca Tripster’ın gelişmiş inceleme ve derecelendirme sistemi sayesinde harika inceleme gönderileri oluşturabileceksiniz.

5. Trawell – WordPress Seyahat Blogu Teması (Premium)

Trawell, ThemeForest’ta bulunan popüler ve yüksek puanlı bir seyahat blogu temasıdır. Diğerleri gibi, bireysel blogcular veya yüksek hacimli içerik yayınlayan bir seyahat dergisi sitesi için uygun olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz önceden hazırlanmış birkaç farklı düzen vardır ve ayrıca siteyi ihtiyaçlarınıza ve markanıza uyacak şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz.

6. Hotel Zante -WordPress Seyahat Teması (Premium)

Hotel Zante, oteller ve diğer konaklama hizmetleri için bir diğer mükemmel WordPress seyahat temasıdır. Her biri sitenize profesyonel bir görünüm kazandıracak güzel bir tasarıma sahip dört farklı ana sayfa düzeni vardır. Sitenizin tam istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlamak için birçok özelleştirme seçeneği sunan bir seçenekler paneli de vardır.

7. Hotel Booking WordPress (Premium)

Hotel Booking WordPress, 10 farklı ana sayfa demosu ve 100’den fazla önceden hazırlanmış sayfa şablonu ile birlikte gelir. Hepsi güzel ve otelinize veya tatil yerinize profesyonel bir görünüm kazandırmak için mükemmeldir. Tema ayrıca, sayfalarınızı ve gönderilerinizi sınırsız şekilde özelleştirmenize izin vermek için Elementor ile bütünleşir. Bununla birlikte, tüm rezervasyonlarınızı doğrudan kontrol panelinden yönetebileceksiniz.

8. Nixe- Otel, Seyahat ve Tatil Teması (Premium)

Nixe, kendi siteniz için başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz birkaç farklı demo ile birlikte gelir. Tema ayrıca, sayfalarınızı ve gönderilerinizi bir sürükle ve bırak oluşturucu ile özelleştirmenize olanak tanıyan Görsel Besteci eklentisi (ek ücret ödemeden) ile birlikte gelir. Demoları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir veya kendi tasarımlarınızı ve düzenlerinizi sıfırdan başlatabilirsiniz.

9. TravelTour – WordPress Seyahat ve Tur Rezervasyonu Teması (Premium)

TravelTour, turizme odaklanan harika bir Seyahat WordPress temasıdır. Bu tema, müşterilerin herhangi bir şeyi çevrimiçi olarak rezerve edebileceklerini bilmeleri için ayrıntılı bir kılavuzla birlikte gelir. Yönetici Paneli, müşterilere özel tur türleri sunmanıza ve fiyatlandırma ile oynamanıza olanak tanır. Bu tema, ajansların sistemlerini çevrimiçi bir platformla geliştirmelerine izin verir.

10. GoTravel – Seyahat Acentası Teması (Premium)

GoTravel, birlikte gidebileceğiniz acenteler ve diğer turizm amaçları için en iyi WordPress seyahat temasıdır. Sayfa tuvali, profesyonel ve başarılı bir seyahat sayfasının gerektirdiği hemen hemen her şeyle tam donanımlı olmanızı sağlar. Kullanıcı incelemeleri, tur rezervasyonu, destinasyon listeleri, muhteşem haritalar ve WooCommerce uyumluluğu, GoTravel’in varlıklarının sadece bir kısmıdır. Ayrıca GoTravel’i küreselleştirebilir veya yerelleştirebilir ve hava durumu widget’larını web tasarımınıza dahil edebilirsiniz. GoTravel ile her şey parmaklarınızın ucunda.

11. TravelTime – Tur ve Otel WordPress Teması (Premium)

Travel Time, bağlı kuruluş geliri elde etmek için de kullanılabilecek en esnek WordPress seyahat acentesi temasıdır. Güçlü bir arama motorunu bir blog ve bilgi açısından zengin sayfalarla birleştirmeyi sağlar. Bu temanın yazarı sektörde saygın bir kişidir ve olağanüstü destek ve kullanımı kolay bir yönetici arayüzü sunar.

12. Valley – WordPress Tur ve Seyahat Teması (Premium)

Turizmle ilgili yeni işiniz için bir sayfa oluşturmak istiyorsanız, kendinize bir iyilik yapın ve Valley ile işlerin ilerlemesini sağlayın. Valley, önceden tanımlanmış geniş bir düzen ve bileşen yelpazesine sahip olağanüstü bir WordPress seyahat ve tur temasıdır. Birkaç farklı amaç ve niyeti kapsayan altı ana demo arasından seçim yapabilirsiniz. Aceleniz varsa, hızlı ve basit bir site gerçekleştirme için Valley en iyi seçeneğinizdir. Kutudan çıktığı gibi kullanın veya marka düzenlemelerinizi tanıtın, Valley her türlü zorluk için hazırdır.

13. Backpack Traveler (Premium)

Sürekli yolda mısınız, bir yerden başka bir yere mi seyahat ediyorsunuz? Maceralarınızı belgelemek ve dünyayla paylaşmak için çevrimiçi günlüğünüzü başlatmayı düşündünüz mü? Öyleyse, bir WordPress seyahat teması olan Backpack Traveler ile hemen harekete geçin ve bir blog kurun. Backpack Traveler, önceden oluşturulmuş düzenler ve bileşenler aracılığıyla size bir sürü farklı seçenek sunan bir araçtır. Pakette birden fazla farklı demo, özelleştirilebilir Google Haritalar, farklı gönderi varyasyonları, çarpıcı başlıklar ve hatta bir çevrimiçi mağaza mevcuttur. Kısacası, seyahat blogları için hepsi bir arada bir WordPress temasıdır.

14. Altair – WordPress Seyahat Teması (Premium)

Altair, bir seyahat web sitesini yönetmeniz için ihtiyaç duyacağınız özelliklerle dolu olarak gelir. Potansiyel müşterilerinizin herhangi bir zorluk yaşamadan bir konaklama veya seyahat paketi rezervasyonu yapmasına yardımcı olabilecek yerleşik bir rezervasyon formuna sahiptir. Gelişmiş tur araması, müşterilerin ilgi alanlarına uygun tur paketine karar vermelerine yardımcı olur. Tek bir kod satırına dokunmadan yerleşik bir paralaks arka plan modülünü kullanarak kolayca muhteşem bir hedef sayfa oluşturabilir ve potansiyel müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz. Web siteniz için hizmet, ekip üyeleri, referanslar ve bir fiyatlandırma tablosu oluşturmanıza olanak tanıyan yerleşik bir özel gönderi türüne sahiptir.

15. Aucapina – WordPress Seyahat Teması (Premium)

Aucapina, kamp ve kayak merkezlerine odaklanan bir WordPress seyahat temasıdır. Her bir Aucapina tasarımı, kitlelerin arasından sıyrılmanıza yardımcı olan bir incelik ve yaratıcılık dokunuşuyla zenginleştirilmiştir. Hızlı bir sonuç için Aucapina, kolayca ayarlanabilen ve oldukça esnek üç demo arasından seçim yapmanızı sağlar.

16. Tour Package – WordPress Seyahat/Tur Teması (Premium)

Tour Package, seyahat acenteleri için tasarlanmış basit, modern ve tamamen duyarlı WordPress seyahat temaları arasındadır. Bu tema, seyahat paketleri hakkında bilgi listelemeye izin veren ve süreci otomatikleştirmek için basit bir rezervasyon sistemi sağlayan paket posta türü ile birlikte gelir. Web sitenizin görünümü ve işlevselliği üzerinde tam kontrol sahibi olmak için 600 farklı yazı tipi, çeşitli renk paletleri, blog şablonları, widget’lar ve çok daha fazlasıyla tamamen özelleştirilebilir.

17. My Travel Blogs – WordPress Seyahat Bloğu Teması (Ücretsiz)

Ücretsiz My Travel Blogs temasının ana özellikleri şunlardır:

  • Özelleştirme seçenekleri: Tipografi, tema ve menü renkleri ve başlık son derece özelleştirilebilir.
  • Destinasyon listeleri: Bu listeleri kullanarak ziyaret ettiğiniz muhteşem yerleri gösterebilirsiniz.
  • Son Geziler listesi: Takipçiler seyahat deneyimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinir.
  • Hızlı demo kurulumu: Tek tıklamayla demoları içe aktarabilirsiniz.
  • SEO dostu: Google’da rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

18. Minimal Travel – WordPress Seyahat Bloğu Teması (Ücretsiz)

Minimal Travel, aralarından seçim yapabileceğiniz önceden ayarlanmış birkaç ana sayfa ile birlikte gelir. Her gönderideki renk düzenini, logo stilini ve tipografiyi siz yönetirsiniz. İçeriğinizi modern ve ilgi çekici olarak sunmak için bu öğelerle denemeler yapabilirsiniz. Instagram entegrasyonu ve WooCommerce eklenti desteği ile çevrimiçi satış yapma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

19. Travel Nomad – Seyahat Blogu için WordPress Teması (Ücretsiz)

Travel Nomad kullanıyorsanız, seyahat blogunun mükemmel piksel tasarımı tüm cihazlarda mümkündür. Bu, para gerektirmeyen güzel bir tasarımın parlak bir örneğidir. Ücretsiz sürümde bulunan özellikler, iyi görünümlü ve mobil uyumlu bir blog oluşturmak için yeterince gelişmiştir. Yazı tipleri, başlık, renkler ve daha fazlası gibi en küçük ayrıntıları düzenleyebilirsiniz. WooCommerce entegrasyonu ile çevrimiçi mağaza oluşturup para kazanabilirsiniz.

20. Travelingist

Travelingist ile hayalinizdeki seyahat bloguyla ilgili tüm fikirleri tanıtın. Tasarımın saf ve özelleştirilebilirdir. Tema hala güncelleniyor, bu nedenle yeni özellikler de eklenmeye devam ediyor.  Bu tema ile bloğunuzun görünümünü fazla çaba harcamadan kişiselleştirebilirsiniz. SEO dostu olan bu tema ile oluşturacağınız siteden para kazanmak için Adsense, Adsense alternatifleri, satış ortaklığı ve daha fazla seçeneklerle para kazanabilirsiniz.


Bu listeye en iyi ücretli ve ücretsiz WordPress seyahat temalarını eklemeye özen gösterdik. Bu temalardan herhangi biri ile nispeten uygun fiyata profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Umuyoruz aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilmişizdir. Ayrıca WordPress blog açma rehberimize ve Web sitesi kurulumu kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu