FTC: Web sitemiz ziyaretçi desteklidir; İçeriklerde bulunan bağlantılar aracılığıyla ürün/hizmet satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz. Komisyonlar editoryal değerlendirmelerimizi etkilemez.

En İyi WordPress Portföy Temaları

WordPress Portföy temaları, ilgi çekici bir portföy sayfası/sitesi oluşturmanın en iyi yoludur. Bu temaların sunduğu çeşitli tasarımlarla kısa sürede profesyonel portföyünüz hazır ve çalışır durumda olur.

Bu yazıda, portföy yolculuğunuzda size yardımcı olacak en kaliteli WordPress Portföy temaları listesini hazırladık. Listemizde, ihtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz hem ücretli hem de ücretsiz WP portföy temaları mevcut.

İçerik Tablosu gizle
En İyi Premium WordPress Portföy Temaları

En İyi Premium WordPress Portföy Temaları

Aşağıdaki tüm WordPress Portföy Temaları duyarlı, yüksek kaliteli ve yerleşik gelişmiş tema seçeneklerine sahiptir. Bu listeden, Portföy web siteniz için doğru temayı bulabileceğinizi umuyoruz.

1. Oxer | Minimal Portföy WordPress Teması

Arzu ettiğiniz tek şey sadelikse, başka yere bakmanıza gerek yok. Oxer, muhtemelen en iyi minimalist portföy WordPress temalarından biridir.

Oxer güçlü yönleriyle birlikte, sitenizi kolaylıkla özelleştirmenizi sağlayan bir sürükle-bırak sayfa oluşturucuya sahiptir. Ayrıca, çeşitli premium eklentilere erişim sunar. Bu eklentiler kullanışlıdır ve web sitenize daha fazla işlevsellik katar.

Oxer Temasını İNCELE


2. Helion | Kişisel Yaratıcı Portföy WordPress Teması

Portföyünüzde blog gönderileri yayınlamayı planlıyorsanız, Helion harika bir seçimdir. Bu tema sadece farklı nişlere uygun çeşitli farklı şablonlar değil, aynı zamanda birden fazla blog varyasyonuna sahiptir. Yani hangi şablonu kullanırsanız kullanın, fotoğraf, video, alıntı, resim galerisi, ses ve daha fazlasını kullanma seçeneğine sahip olursunuz.

Ana odak noktanız görsellerse, ziyaretçilerinizin kullandığı cihaz ne olursa olsun Helions uyarlanabilir görseller özelliğinin fotoğraflarınızı uygun boyutta yükleyeceğinden emin olabilirsiniz.

Helion Temasını İNCELE


3. Vavo | Yaratıcılar için Etkileşimli ve Temiz Bir Tema

WordPress Portföy Temaları listemizin bir diğer ismi Vavo. Eğer kullanıcı deneyimi sizin için en önemli öncelikse, Vavo izleyici etkileşimine çok önem verdiğinden, bu yaratıcı merkezli WordPress teması harika bir tema seçeneğidir.

Tema, bir tipografi yöneticisi ile birlikte gelir, böylece istediğiniz estetiğe uyan bir yazı tipi seçebilirsiniz. Ayrıca özel yazı tipleri ekleyebilir veya Google Yazı Tiplerini veya Adobe Typekit’i kullanabilirsiniz.

Vavos’un mevcut şablonlarının çoğu tipografiyi ana tasarım öğesi olarak kullandığından bu önemlidir. Kullanıcı deneyimini daha etkileşimli hissettirmek için fare imleci animasyonunu bile değiştirebilirsiniz.

Vavo Temasını İNCELE


4. Arlo | WordPress Portföy Teması

Arlo, WooCommerce entegrasyonuna sahip en iyi WordPress portföy temaları arasındadır. İlerleyen zamanlarda bir çevrimiçi mağaza başlatmayı planlıyorsanız, bu eklentinin bunun için uygun olabileceği anlamına gelir. Bu temanın serbest çalışanlar, yeni başlayanlar, küçük şirketler ve ajanslar için iyi çalışmasının nedeni budur. Ürünleri ve hizmetleri sergilemek için harika bir temadır. Arlo, Elementor ile uyumlu olduğundan kolaylıkla sayfalar tasarlayabilirsiniz.

Arlo Temasını İNCELE


5. Kalium | WordPress Portföy Teması

Kalium, piyasada bulunan duyarlı WordPress portföy temalarının en iyilerindendir. Tasarım çok profesyonel ve yaratıcıdır. Çeşitli demolar arasından seçim yapabilir ve bunları tek bir tıklama ile kurabilirsiniz. Gerçek profesyoneller için tasarlanan Kalium, çalışmalarınızı Almanca, İspanyolca, Fransızca, Fince ve İtalyanca dahil olmak üzere 16’dan fazla dilde tanıtmanıza olanak tanır.

Daha da önemlisi, Kalium’un 30’dan fazla portföy türü vardır. Sayfalar modüler olduğundan, sayfalarınızı benzersiz kılmak için stilize edebilirsiniz.

Kalium Temasını İNCELE


6. Ohio | Yaratıcı Portföy ve Ajans WordPress Teması

Ohio, canlı ve etkileyici bir portföy WordPress temasıdır. Gerçekten sağlam bir izlenim bırakmak isteyen pazarlamacılar için mükemmeldir. Temanın birçok animasyon özelliği yalnızca kullanıcıları meşgul etmekle kalmayacak, aynı zamanda karmaşık bilgileri sindirmeyi çok daha kolay hale getirecektir.

Her türlü nişe hitap eden farklı şablonlar var. Ve elbette, güçlü bir portföy oluşturmak isteyenler için hazırlanmış şablonlar da mevcut. Ana hedefiniz rekabette öne çıkmaksa, Ohio’yu yeni WordPress temanız olarak kullanmayı düşünebilirsiniz.

Ohio Temasını İNCELE


7. Adios – Portfolio Elementor WordPress Teması

Adios ile metne daha az, resimlere daha fazla odaklanarak, örnek çalışmalarınızı vurgulayabilirsiniz. Görsel odaklı şablon tasarımları sayesinde kullanıcılar görsellerinize hayran kalacaktır. Aynı nedenle, bu tema becerilerini sergilemek isteyen ürün fotoğrafçıları için de ideal olacaktır.

Ek bir avantaj olarak, Adios şablonları SEO dostu ve hızlı yükleme sürelerine sahip şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca potansiyel müşterileri çekmek için kullanabileceğiniz bir vaka çalışması sayfası da vardır.

Adios Temasını İNCELE


8. Norebro – Çok Amaçlı Kullanım için Yaratıcı Portföy Teması

Norebro, en iyi WordPress portföy temaları arasında en dikkat çekici olanlardandır. İç mimarlar ve restoran sahipleri, Norebro WordPress temasıyla gelen şablon tasarımlarını çok beğenecekler. Norebro şablonları, çarpıcı görüntülerin ön plana çıkmasını sağlar. Modern görünüm ve his, gerçekten hoş bir tarama deneyimi sağlar.

İçeriği liste biçiminde sunan, farklı çalışmalarınızı sıralamak için 20’den fazla portföy düzeni vardır. Metin için yeterli alan vardır, bu nedenle potansiyel işverenlerin yararlı bulabileceği proje ayrıntılarını ve diğer verileri eklemek için alanınız olur. Ayrıca, dahil edilen premium sayfa oluşturucu sayesinde şablonları ayarlayabileceğinizi de belirtmiş olalım.

Norebro Temasını İNCELE


9. The Forester – Elementor Yaratıcı Portföy Teması

Paralaks kaydırma özelliğine sahip basit bir web sitesi planlıyorsanız The Forester portföy teması işinizi fazlasıyla görecektir. The Forester tasarımının en güzel yanı, hangi sektörde olursa olsun temelde herkesin rahatlıkla kullanabilmesidir. Bu, onu herkesin çalışabileceği esnek bir tema haline getirir.

Bu temanın kullandığı ızgara sistemi, sanal olarak sınırsız sayıda sayfa yapısı oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Duyarlı bir tema olduğu için mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde yüklenir.

Forester Temasını İNCELE


10. Portfolio ART. | WordPress SANAT Portföy Teması

Adından da anlaşılacağı gibi, Sanat Portföyü olan Portfolio ART teması en iyi dijital sanatçılar tarafından kullanılır. Şık tasarımı neredeyse hiç metin içermez ve bunun yerine kullanıcılar aşağı kaydırdıkça görüntüler açılır. Sanatsal yaratımlarınızı dünyayla paylaşmak istiyorsanız, Art Portfolio bu amaç için harika bir seçenektir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla şablon sunar ve her biri son derece kalitelidir.

Portfolio ART Temasını İNCELE


11. Oshine | Çok Amaçlı Yaratıcı WordPress Teması

Oshine, her tür profesyonel için çeşitli portföy şablonuna sahiptir. İster mimar, ister serbest çalışan, tasarımcı veya kameraman olun; mutlaka ihtiyacınıza uygun bir şablon bulursunuz. Bununla birlikte, bazı şablonlar düğün fotoğrafçılığı ve benzeri hizmetleri tanıtmak için de kullanılabilir.

Bu listedeki bazı portföy WordPress temaları gib, Oshine de bir sayfa oluşturucuya sahiptir, böylece sayfanızı gönlünüzce düzenleyebilirsiniz. Mevcut farklı modüller, Google Haritalar, hareketli numaralar, bildirimler ve daha fazlası gibi öğelerin eklenmesini mümkün kılar.

Oshine Temasını İNCELE


12. Pofo – Yaratıcı Portföy ve Blog WordPress Teması

POFO, şık ve muhteşem bir duyarlı WordPress portföy temasıdır. Pofo, ömür boyu güncellemelerle duyarlı bir tasarım sunar. Portföylerinizi sunmak için zarif teknolojiyi ve pürüzsüz görsel efektleri bir araya getirir.

WooCommerce, çoklu düzen, duyarlı tasarım ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu işlevini kullanır. Bireyler, serbest çalışanlar, ajanslar ve kurumsal işletmeler ve hizmetler için hızlı yükleme, verimli bir şekilde kodlanmış, optimize edilmiş, iyi belgelenmiş çok amaçlı şablonla etkileşimli ve grafiksel olarak cilalanmıştır. 150’den fazla stil ve 211 sayfanın üzerinde öğe var. Profesyonel ve benzersiz bir web sitesi oluşturmak için yaratıcı tasarımlar arıyorsanız, Pofo’ya mutlaka göz atmalısınız.

Pofo Temasını İNCELE


13. Werkstatt – Yaratıcı Portföy WordPress Teması

Werkstatt, yaratıcı bir WordPress portföy temasıdır. Tek bir tıkla belirli efektleri ve sesleri ayarlamanıza olanak tanır. Web sitenizi renk ve tipografi seçeneklerini kullanarak kişiselleştirebilmeniz için menülerde benzersiz düzenler ve efektler sunar.

WooCommerce tema ile entegre edilmiştir, bu da web sitenizden para kazanabileceğiniz anlamına gelir. animasyonlar için 6 benzersiz vurgulu stili vardır. Bunlara görüntü, kenarlık, renk ve konum özelleştirmesi de dahildir. 7’den fazla blog stili ve normal, daha fazla yükle ve sonsuz kaydırmalı sayfalandırma seçenekleri vardır.

Werkstatt Temasını İNCELE


14. Wavee – Yaratıcı WordPress Portföy Teması

Wavee, hem bireyler hem de ajanslar için şık, yenilikçi ve modern bir WordPress portföy teması olarak nitelendirilir. Çekici, cesur, yaratıcı ve benzersiz bir tasarım üzerine inşa edilmiştir. Kullanıcı Deneyimi son derece iyidir ve Kullanıcı Arayüzü sizi ve müşterilerinizi coşturur.

Wavee, çeşitli profesyonellerin kişisel portföylerinin yanı sıra yeni başlayanlar ve ajansların portföyleri için web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Çok sayıda kullanışlı ve modern eleman bloğuna sahip olduğundan, yeni web sitelerinizi hiç uğraşmadan hemen başlatabilirsiniz.

Wavee Temasını İNCELE


15. PhotoMe | Fotoğraf Portföyü

Fotoğrafçılığı teşvik etmek için tasarlanmış minimal ve temiz bir WordPress portföy teması olan PhotoMe, WordPress’in en son teknolojisi ile inşa edilmiştir ve neredeyse tüm ekran türlerinde mükemmel görünür.

PhotoMe, bir tasarım ajansı, yaratıcı tasarımcı ve fotoğrafçı için önceden tanımlanmış stiller sunar. Ayrıca tek tıklamayla demo içe aktarma sağlar. Tema içindeki tüm öğeleri özelleştirebilir, tüm duyarlı özellikleri yalnızca tek bir tıklamayla devre dışı bırakabilirsiniz.

PhotoMe Temasını İNCELE


16. Notio – Yaratıcı Portföy WordPress Teması

Notio, son derece yaratıcı WordPress portföy temaları arasındadır. Notio ile görsel olarak çarpıcı bir Portföy sayfası oluşturabilirsiniz.

Tema, renk ve metin düzeltmeleri için basit ve kolayca özelleştirilebilir seçenekler sunar. Ek olarak, tek tıklamayla demo içe aktarma, bir web sitesi kurmak ve oluşturmak için kolay bir yol sağlar. Ayrıca Instagram ve Facebook seçenekleri ile sosyal ikonlar da mevcuttur. Yeni ve güncellenmiş sürümle, demo içe aktarma, widget’ları, tema seçeneklerini ve içeriği ve görüntüleri ayrı ayrı içe aktarmanıza olanak tanır.

Notio Temasını İNCELE


17. Photolux | Fotoğraf Portföyü WordPress Teması

Portfolyolarında çalışmalarını sergilemek isteyenler ve özellikle fotoğrafçılar için en uygun zarif ve güçlü bir portföy temasıdır. Ayrıca, gelişmiş Pexeto paneli tarafından desteklenmektedir. Bu eklenti, tema özelliklerini değiştirmek ve yönetmek için birden fazla seçenek sunar.

Tema, geliştiriciler için olduğu kadar kodlama bilgisi olmayan yeni başlayanlar için de uygundur. Üç temel cilt seçeneği vardır. Örneğin, şeffaf, açık ve koyu. Ayrıca, web sitesinin dış görünümünü ve kolay özelleştirmeyi oluşturmak için birkaç arka uç seçeneği vardır.


18. Assemble – WordPress Portföy Teması

Çağdaş bir WP Portföy Temasıdır, birçok seçenek ve özelleştirme ile birlikte gelir. İnanılmaz animasyonlara, gezinme efektlerine ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Bu WordPress portföy teması, 18 çarpıcı ana sayfa düzenine ve çok sayıda portföy düzenine sahiptir. Her düzen kolayca özelleştirilebilir. Bu nedenle, zevkinize göre tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Assemble, SEO için optimize edilmiş meta verilere ve mikro biçimlere ve oldukça iyi bir yükleme hızına sahiptir. WooCommerce eklentisi ile uyumlu, tamamen duyarlı ve iyi belgelenmiştir.

Assemble Temasını İNCELE


19. Eldon | Sanatçı WordPress Portföy Teması

Eldon teması, portföyünüzün genç, eğlenceli ve iyi tasarlanmış görünmesini sağlar. Modern illüstratörler, karakter animasyonu, animasyon portföyleri ve diğer tüm sanatçı portföyleri için tasarlanmış bir tema olan Eldon, hem açık hem de koyu tema görünüm çeşitleriyle birlikte gelir ve her tasarımcı portföyü, illüstrasyon portföyü, çizim, çizgi roman ve animasyonlu portföy siteleri için ideal olan çok çeşitli şablonlar içerir.

Ayrıca tam Elementor desteğine sahiptir ve hem kişisel hem de şirket vitrinleri için kullanılabilir. İster bir animasyon sanatçısı, bir karikatür sanatçısı, bir manga sanatçısı veya bir grafik tasarım şirketi olun, Eldon sanatınız için idealdir!

Eldon Temasını İNCELE


20. Lekker | Portföy WordPress Teması

Lekker, sitenizi bir sonraki seviyeye taşımak için şık Wp portföy temalarındandır. Bu çarpıcı, modern portföy WordPress teması, portfolyo sayfanızı gerçekten geliştirmek için muhteşem çizimler ve tasarımlar içerir.

Çok çeşitli ve heyecan verici illüstrasyon, tasarım ve diğer portföy şablonları türlerinin yanı sıra tam Elementor Sayfa Oluşturucu eklentisi ile uyumludur.

Lekker Temasını İNCELE


21. Paragon | WordPress Portföy Teması

Bu tema, hızlı bir şekilde portföy oluşturmak isteyenler için oldukça idealdir. Paragon, temiz, çok işlevli, son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Yaratıcı profesyoneller, ajanslar, serbest çalışanlar, illüstratörler, fotoğrafçılar ve diğerleri için uygundur.

Çok sayıda seçenek ve eklenti, gerçek bir premium şablonun nasıl olduğunu anlamanıza olanak tanır. Live Customizer sayesinde temayı anında değiştirebilirsiniz. Paragon, herhangi bir amaca uygun olabilecek birkaç türde görüntüleme blogu, 4 tür gönderi, 2 tür sayfa ve sınırsız sayıda portföy içerir.

Paragon Temasını İNCELE


22. Air | Portfolio WordPress Teması

Hafif ve esnek Air teması, sınırsız liste düzeni ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda proje düzeni ile duyarlı, retinaya hazır bir WordPress portföy temasıdır. Air’in her şeyi bir araya getirmek için 20’den fazla kullanışlı modül içeren yerleşik sayfa oluşturucusu sayesinde portföy oluşturmak çok kolaydır ve her ayrıntı harika bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır.

Air Temasını İNCELE


23. Stag | Serbest Çalışanlar ve Ajanslar için Portföy Teması

Portföy siteniz için minimal veya çok yönlü bir şey isteyip istemediğinize karar veremiyorsanız, Stag size her iki seçeneğin de en iyilerini sunar. Görsel Besteci tarafından desteklenmektedir ve harika görünen sayfalar oluşturmayı basitleştirir. Paralaks arka planları ve hareketli içerik gibi özellikler istiyorsanız, bunları uygulamak kolaydır.


24. Manon | Portföy ve Ajans Teması

En iyi WordPress portföy temaları arasında bulunan Manon ile işlerinizi ve yeteneklerinizi sergileyen, iş odaklı bir web alanı oluşturabilirsiniz. Manon, her şeyden önce içeriğinizi vurgulayan temiz ve minimal bir görünüme sahiptir. Ayrıca, ajans ve serbest çalışan siteleri oluşturmak için harika bir çözümdür, ancak neredeyse tüm yaratıcı amaçlar için çalışır.

Portföyler, dahili sayfalar ve blog ve çevrimiçi mağazalar için çok sayıda başka düzenin eşlik ettiği on iki ana demo vardır. Ayrıca birçok öğe ve widget, yararlanabilmeniz için önceden tanımlanmış olarak gelir.

Manon Temasını İNCELE


25. PILE | WordPress Portföy Teması

Cesur ve son derece sıra dışı olan PILE, yaratıcı profesyonellerin taleplerini karşılamak için özel olarak inşa edilmiştir. Ajanslardan sanat yönetmenlerine, illüstratörlerden fotoğrafçılara ve diğer cesur sanatçılara kadar PILE, dijital yolculuktaki en iyi yoldaştır. Sürükle ve bırak arayüzü sayesinde benzersiz bir Proje Oluşturucu ile paketlenmiştir.

PILE Temasını İNCELE


26. Zugan | Minimal Portföy WordPress Teması

Zugan, web tasarımına minimalist bir yaklaşımla olağanüstü bir portföy WordPress temasıdır. Basit, temiz ve göz alıcı bir görünüm beklentiniz varsa, bu temayla kesinlikle çok eğleneceksiniz.

Zugan, WooCommerce ve Gutenberg ile uyumlu, ayrıca %100 mobil dostudur. Üstelik Zugan ile çalışırken asla tek bir koda dokunmanız gerekmeyecek. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu sayesinde her şey görsel olarak gerçekleşir.

Zugan Temasını İNCELE


27. RyanCV | WordPress Portföy Teması

RyanCV, hemen harekete geçmenizi sağlayacak çok sayıda özellik ve sayfa düzeniyle birlikte gelir. Her zaman bir adım daha ileri gidebilir ve RyanCV’yi tam olarak beğeninize göre özelleştirebilir (Elementor), markalaştırabilir ve kişiselleştirebilirsiniz. RyanCV’nin diğer harika özellikleri arasında ACF Pro, RTL desteği, WooCommerce entegrasyonu ve hem karanlık hem de aydınlık düzenler bulunur.

RyanCV Temasını İNCELE


28. Minimal Portfolio – Arnold

Arnold, birinci sınıf bir minimalist WordPress portföy teması olarak kabul edilir. Yaratıcı kişi ve ajanslara yöneliktir. Pazarlama Ajansı, Tasarım Ajansı, İllüstratörler ve daha fazlası için ideal bir seçimdir. Hafif kodlama yapısı ile responsive tasarıma sahiptir.

Arnold, sınırsız ve kişiselleştirilmiş düzenler oluşturmak için özel bir portföy oluşturucuya sahiptir. Mağazalar için SEO Optimizasyonu ve WooCommerce gibi son derece kullanışlı işlevler sunar. BM Slider, Kısa Kodlar ve harika XML Demo içeriği de dahildir.

Arnold Temasını İNCELE


29. Onero | Profesyoneller için Yaratıcı Portföy Teması

Onero, profesyonellere, grafik tasarımcılara, ajanslara, yeni başlayanlara, serbest çalışanlara, fotoğrafçılara, küçük stüdyolara, mimarlara ve iç tasarımcılara adanmış yaratıcı bir WordPress portföy temasıdır. Eşsiz tasarımı ve çok çeşitli özellikleri ve yeni, temiz WordPress siteleri oluşturma tesisi ile etkileyici bir temadır.

Onero Temasını İNCELE


30. Charm | WordPress Portföy Teması

Charm, oldukça etkileyecek hafif ve güçlü bir tasarıma sahiptir. Düzeni tamamen duyarlıdır ve çoğu web tarayıcısıyla uyumludur. Yeniden boyutlandırma hataları konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz. Paketle birlikte üç farklı blog varyasyonu ve 6 sayfalık şablon gelir. Kullanıcılar klasik düzen, ızgara düzeni ve tam genişlikli düzen arasında seçim yapabilir. Modern sosyal widget’lar da mevcuttur ve web sitesi sahiplerinin içeriklerini sosyal medya platformlarında paylaşmalarını kolaylaştırır.

Charm Temasını İNCELE


Ücretsiz WordPress Portföy Temaları

1. Portföy Web

Portföy Web, özellikle portföy siteleri oluşturmak için tasarlanmış minimalist ve şık bir temadır. Bu tema, hem Kişisel hem de Kurumsal Portföy siteleri için uygundur. Temanın modaya uygun ve hoş görünümü, çalışmalarınızı iyi organize edilmiş ve profesyonel bir şekilde çevrimiçi sergilemek için oldukça idealdir.

2. RT Portföy

RT Portföy mükemmel yaratıcı çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Her türlü ihtiyaç için temiz ve moderndir: portföy, işletme, ajans, serbest, tasarımcı, web tasarımcısı, geliştiriciler, blog, dergi, fotoğrafçılık, mimar, kurumsal, etkinlik, sanatçı, müzik, restoran… Yenilikçi WordPress Teması arıyorsanız, RT Portföyü en iyi seçeneklerdendir.

3. Perfect Portfolio

Perfect Portfolio, kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olacak ücretsiz WordPress portföy temaları arasındadır. Bu premium görünümlü ücretsiz tema, çalışmalarını güzel bir düzende göstermek isteyen serbest çalışanlar, fotoğrafçılar, dijital pazarlamacılar, ajanslar, grafik tasarımcılar, video yapımcıları, web tasarımcıları, web geliştiricileri ve profesyonel blogcular için idealdir. Tek satır kod yazmadan çalışmanızı, vaka çalışmalarınızı ve başarılarınızı sergilemek için kullanımı kolay bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu tema tam size göre.

4. Dank Portfolyo

Dank portfolyo, dijital ajanslar, yaratıcı portföy, fotoğraf siteleri, tasarım stüdyosu, illüstratörler ve herhangi bir içerik oluşturucu için oluşturulmuş ücretsiz bir WordPress Ajax portföy temasıdır.

5. Miyazaki

Miyazaki, bloglar, portföyler ve dergiler için şık, kontrast ağırlıklı bir WordPress temasıdır. Arşiv sayfalarında bir duvar ızgarası, çarpıcı bir tasarım, Blok Düzenleyici/Gutenberg desteği, düğme tıklamasıyla veya ziyaretçi sayfanın altına ulaştığında daha fazla gönderi yüklemek için ayarlanabilen sonsuz kaydırma seçeneği ve daha fazlasını içerir.

6. Career Portfolio

Career Portfolio, tasarımcılar, fotoğrafçılar, sanatçılar, yaratıcı profesyoneller, ajanslar, işletme sahipleri ve çalışmalarını yüksek kalitede sergilemek isteyen herkes için en iyi duyarlı ve üstün kaliteye sahip bir Wp portföy temasıdır. Kendi benzersiz ve profesyonel web sitenizi oluşturmanız için gelişmiş tema seçenekleri, düzinelerce kısa kod, çeşitli portföy sayfaları ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir.

7. Phlox

Phlox, portföy ve fotoğrafın yanı sıra WooCommerce mağazası da dahil olmak üzere hemen hemen her tür web sitesi için mükemmel olan modern, hafif ve özelleştirilebilir bir temadır. Phlox’u rakipsiz yapan şey hızlı, duyarlı, çeviriye hazır, RTL düzeni, SEO düşünülerek oluşturulmuş, profesyonel portföy özellikleri, 30 özel widget ve öğe, tek tıklamayla içe aktarma için 19 demo sitesi, WooCommerce Hazır, WPML hazır, 100 % GDPR uyumluluğu, düzenli güncellemelerle güvenilir ve ayrıca Elementor, Visual Composer ve SiteOrigin sayfa oluşturucularla entegre olmasıdır.

8. Elegant Portfolyo

Bu tema, fotoğrafçılar, dijital ajanslar, sanatçılar, grafik tasarımcılar, ressamlar ve diğer serbest çalışan sanatsal veya yaratıcı çalışmalar için portföy siteleri oluşturmada ideal bir seçim olabilir. Bu tema ile çekici bir portföy sitesi oluşturabilir ve ziyaretçilerinizi etkileyebilirsiniz.

9. Hamilton

Hamilton, reklam öğeleri için temiz bir WordPress portföy temasıdır. Gönderileri, iki veya üç sütuna ayarlanabilen güzel bir resim ızgarasında görüntüler. Ayrıca Block Editor/Gutenberg desteği, karanlık mod, özel arka plan rengi desteği, özgeçmiş sayfası şablonu, duyarlı tasarım, Jetpack sonsuz kaydırma desteği, editör stili ve çok daha fazlasını içerir.

10. Online Portföy Teması

Kişisel web sitesi oluşturmak için Çevrimiçi WordPress portföy temalarından biridir. Grafik tasarımcı, ressam, sanatçı, web tasarımcısı, web geliştiricisi, yazılım mühendisi veya fotoğrafçılar, harika kişisel web sitesi oluşturmak için ücretsiz widget’lardan tam olarak yararlanabilir. Özelleştirici içindeki öğeleri ve widget’ları herhangi bir kod üzerinde ince ayar yapmanıza gerek kalmadan özelleştirebilirsiniz.

11. ePortfolio

ePortfolio ücretsiz, minimalist, SEO için optimize edilmiş çok amaçlı bir WordPress Portföy temasıdır. ePortfolio, fotoğrafçılar, dijital pazarlamacılar, ajanslar, grafik tasarımcılar, video yapımcıları, web tasarımcıları, web geliştiriciler, profesyonel blogcular ve diğer serbest çalışan sanatsal veya yaratıcı çalışanlar için portföy siteleri oluşturmada ideal bir seçimdir. Bu tema, içeriğinizi sorunsuz bir şekilde sunmanıza yardımcı olan Gutenberg, Elementor ve diğer sayfa oluşturucu eklentileriyle uyumludur.

12. Multipurpose Portfolio

Yaratıcı portföylerin yanı sıra dijital ajanslar için de oldukça uygundur. İllüstratörler, içerik yaratıcıları ve tasarım stüdyoları için de iyi bir seçenektir. Portföy işiyle ilgileniyorsanız, kişisel web sitelerinin yanı sıra kurumsal web sitelerini de kolayca yapabilirsiniz. Bu tema, modaya uygun ve hoş görünümü nedeniyle mükemmelliği ile bilinir ve tüm çalışmalarınız profesyonel ve iyi organize edilmiş bir şekilde çevrimiçi olarak sergilenebilir.

13. Advance Portfolio

Advance Portfolio, mümkün olan en kolay şekilde bir portföy web sitesi oluşturmanıza imkan sunan temiz, şık ve yaratıcı bir WordPress portföy teması olarak işlev görür. Bloglar, portföyler, fotoğraf siteleri, tasarım stüdyoları, grafik tasarımcılar, sanatçılar, ressamlar, web tasarımcıları, dijital ajanslar, içerik oluşturucular ve diğer sanatsal amaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Umuyoruz “En iyi WordPress Portföy Temaları” listemiz ile işinizi kolaylaştıracak ve işinize kalite katacak WordPress portföy teması seçiminize yardımcı olabilmişizdir. Daha fazla tema önerisi için WordPress Temaları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca henüz bir site açmadıysanız, bu konuda size yardımcı olabilecek eksiksiz WordPress site kurulumu kılavuzumuzdan faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu