FTC: Web sitemiz ziyaretçi desteklidir; İçeriklerde bulunan bağlantılar aracılığıyla ürün/hizmet satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz. Komisyonlar editoryal değerlendirmelerimizi etkilemez.

ChatGPT 4 Ücretsiz Nasıl Kullanılır?🚀

ChatGPT 4 teknolojisini ücretsiz olarak kullanmanıza yardımcı olacak farklı yöntemler mi arıyorsunuz? İşte Detaylar!

Son zamanlarda Yapay Zeka alanındaki en heyecan verici yeniliklerden biri, ünlü dil modelinin yükseltilmiş versiyonu olan ChatGPT-4’tür. Peki, resmi sitesi üzerinde ücretli olarak kullanıma sunulan ChatGPT 4’ü ücretsiz kullanmak mümkün mü? ChatGPT 4 ücretsiz nasıl kullanılır?

Öncelikle, ChatGPT 4’ü ücretsiz kullanmak mümkün mü sorusunu hemen yanıtlayalım; Evet, ChatGPT 4’ü ücretsiz olarak kullanmak mümkündür. Bu hizmeti sağlamak için ChatGPT 4 API kullanan birçok araç mevcut ve aşağıda listelediğimiz bazı araçlar ile siz de hemen bedava ChatGPT 4 hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İşte, ChatGPT 4’ü ücretsiz olarak kullanabileceğiniz araçlar:

1. Poe.com ile ChatGPT 4 Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Poe.com, ChatGPT 4 hizmetlerine erişmek için tercih edilebilecek en popüler web sitelerinden biridir. Her türlü yapay zeka ve doğal dil işleme hizmetini sunar. Poe.com’da ChatGPT 4’e erişim sınırlıdır; ChatGPT 4’ün ücretsiz deneme sürümünün mevcut olduğunu, ancak tam sürümün ödeme veya abonelik ücreti gerektirebileceğini unutmayın.

 • Resmi Poe web sitesine gidin – https://poe.com/
 • Portala girmek için bir hesap oluşturun.
 • Portaldayken, sol bölmede ChatGPT 4’e tıklayın.
 • Herhangi bir sorgu girin ve gönderin. Sorgunuz GPT 4 ile yanıtlanacaktır.
 • Chat GPT 4 erişimi sınırlı olduğundan, bu web sitesindeki diğer botları kullanmayı da deneyebilirsiniz.

2. Android Cihazlar İçin SuperGPT Uygulaması

SuperGPT, mobil kullanıcıların GPT4’ün gücünden yararlanmasını sağlamak için BlueTo tarafından tasarlanmış bir yapay zeka sohbet robotudur.

Uygulama, Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirilebilir ve yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir. Kurulduktan sonra uygulamayı açın ve sunduklarını keşfetmek için SuperGPT ile etkileşim kurmaya başlayın. SuperGPT eğlence, yeni şeyler öğrenmek ve hatta iş toplantıları yapmak için kullanılabilir.

3. Bing Arama Motoru ile Ücretsiz GPT-4 Kullanma

Bing Search, daha ilgi çekici bir arama deneyimi sağlamak için yakın zamanda ChatGPT 4 ile ortaklık kurdu. chatGPT 4 entegreli Bing Chat, sorularınızı anlamak ve sohbete dayalı yanıtlar sağlamak için akıllı yapay zekayı kullanır.

Bing.com sitesine gidip üst tarafta bulunan Sohbet Düğmesine tıklayın. Yapmak istediğiniz işleme dair ilgili yönergeleri takip edin. Hazır olduğunuzda, Sohbete Başla düğmesine tıklayın. Sorgularınızı ilgili alana yazın ve Enter tuşuna basın. Bing AI, sorulan soru hakkında bilgi toplamak için ChatGPT 4’ü kullanacak ve uygun şekilde yanıt verecektir.

Ayrıca, Chrome mağazasında bulunan Bing Chat (GPT-4) in Google uzantısını yüklemeyi de tercih edebilirsiniz.

4. HuggingFace ile ChatGPT 4’ü Ücretsiz Kullanma

HuggingFace, ChatGPT 4’ü paragraflar oluşturmak, sorguları yanıtlamak ve eğlenceli tartışmalar gibi farklı şekillerde kullanmak için öğreticiler ve örnek kodlar sağlar. HuggingFace’in basit arayüzü sayesinde mühendisler, yapılandırma ve yönetimin karmaşıklığı üzerinde strese girmeden GPT 4 özelliklerinden yararlanabilirler. Tek yapmanız gereken bir hesap açmak ve botu API’ları aracılığıyla kullanmaya başlamak.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. ChatGPT 4 Ücretsiz mi Ücretli mi?

  ChatGPT 3 ve ChatGPT 4, OpenAI’nin web sitesinde mevcuttur, ancak bunlardan yararlanmak için bir hesap oluşturmanız gerekir. ChatGPT 3 herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabilirken, Chat GPT-4 aylık 20 dolardır ve kullanıcılar için bazı yeni gelişmiş özelliklerin kilidini açar.

 2. ChatGPT 4 Ücretsiz İndirilir mi?

  ChatGPT 4, güçlü bilgi işlem altyapısı gerektiren bir dil modeli olduğu için doğrudan indirilemez. Modele yalnızca resmi web sitesi veya ChatGPT API kullanan diğer platformlar üzerinden erişilebilir. ChatGPT kullanan bazı yazılımlar ve araçlar mevcuttur ve bunları indirebilirsiniz.

 3. ChatGPT 4’e Mobil Cihazdan Ücretsiz Olarak Nasıl Erişilir?

  ChatGPT 4, modele entegre edilmiş sohbet robotları veya yapay zeka asistanları aracılığıyla mobil cihazlarda ücretsiz olabilir. Google, Bard AI’yı çalıştırırken, Microsoft Bing, aramasına ChatGPT’yi entegre etti ve her ikisi de mobil cihazlarda kullanılabilir. Bazı AI ve ChatGPT tabanlı uygulamalar için cihazınızın uygulama mağazasını da kontrol edebilirsiniz.


ChatGPT 4 yakın zamanda piyasaya sürülmesine rağmen, bu hizmet dünyayı kasıp kavurdu ve işletmelere ve bireylere gelişmiş yapay zeka işlemeyi ilk elden deneyimleme şansı verdi. ChatGPT 4 ücretsiz deneme ve ChatGPT 4 ücretsiz uygulamalar ve araçlarla herhangi bir finansal taahhüt olmadan herkes bu hizmetten faydalanabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu