FTC: Web sitemiz ziyaretçi desteklidir; İçeriklerde bulunan bağlantılar aracılığıyla ürün/hizmet satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz. Komisyonlar editoryal değerlendirmelerimizi etkilemez.

En İyi 12 WordPress Mobil Uygulama Eklentisi

Mobil uygulamalar, web sitenizin kullanıcı deneyimini iyileştirmeye, daha fazla kullanıcıya ulaşmanıza ve gelirlerinizi artırmaya büyük ölçüde yardımcı olur. WordPress siteniz varsa ve siteniz için bir mobil uygulama yapmayı düşünüyorsanız, bu konuda size yardımcı olacak farklı özelliklerde eklentiler mevcut.

Bu yazıda, ücretli ve ücretsiz en iyi WordPress mobil uygulama eklentilerinden bazılarını listeledik.

1. Appmysite | WordPress Mobil Uygulama Eklentisi

Appmysite eklentisi, WordPress sitenizi birinci sınıf bir mobil uygulamaya dönüştürmenize olanak tanır. Bu ücretsiz eklenti, önceden var olan herhangi bir siteyi dakikalar içinde profesyonel bir mobil uygulamaya dönüştürebilir.

Sorunsuz bir deneyim sunmak için tek bir tıklama ile web sitenizi ve uygulamanızı birbirine bağlayabilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı web sitenizin türü, marka konsepti ve iş hedefi ile uyumlu hale getirebilir, mobil uygulamanızı Google Play Store ve App Store platformlarında kolayca yayınlayabilirsiniz. Yanı sıra, web site içeriğini otomatik olarak uygulama ile senkronize edebilir, çok dilli seçenekten faydalanabilir, WooCommerce ile entegre edebilir ve uygulamadan para kazanma seçeneği ile gelirinizi artırabilirsiniz.

2. iniNews | WordPress için Mobil Haber Uygulaması

iniNews eklentisi, Google tarafından Flutter çerçevesi üzerinde geliştirilmiştir. WordPress sitenizi, iOS ve Android’de özel içerikle tamamlanan tamamen yerel bir mobil uygulamaya çok kısa sürede kolayca dönüştürebilirsiniz.

Ana Sayfayı, Kategoriyi, Blogu, TabBar’ı ve çok daha fazlasını yapılandırması kolaydır. Banner ve Interstitial gibi reklamları destekler, kullanıcılara anlık bildirimler gönderir, sonsuz kaydırmayı destekler, öne çıkan içeriği herhangi bir yapılandırma olmadan otomatik olarak ayarlayabilir, Facebook gibi uygulama içindeki herhangi bir bağlantıyı açmak için özel Web Görünümü kullanılır, daha hızlı deneyim için çevrimiçi görüntüleri yerel veritabanına kaydetmek için önbellek görüntü hizmeti kullanır. Bunlara ek olarak daha birçok benzersiz özellikle harika bir mobil haber uygulaması oluşturabilirsiniz.

3. Web2App | WordPress Mobil Uygulama Eklentisi

Web2App eklentisi, mobil veya duyarlı web sitenizi birkaç tıklamayla bir mobil uygulamaya dönüştürür. Bu eklenti, kullanışlı özelliklerin eksiksiz bir paketidir. İçinde Sekme çubuğu, Gezinme Çekmecesi, Gizlenebilir Araç Çubuğu ve daha birçok özellik var. Eklenti tabletlerde, telefonlarda ve yüksek çözünürlüklü ekranlarda çalışır.

Bu eklenti ile 7’den fazla düzen seçeneği arasından seçim yapın, uygulamanıza stil vermek için kendi renk temanızı tanımlayın, OneSignal push bildirimleri ile kullanıcılarınıza yeni içerik hakkında bilgi verin, banner reklamlar gösterin ve/veya kullanıcılar uygulamanızda gezinirken geçiş reklamları göstererek para kazanın, siteniz için Konum, Mikrofon ve Kamera erişimi gibi izinleri tanımlayın, entegre sosyal özelliklerden faydalanın. Elbette sunduğu özellikler bunlarla sınırlı değil!

4. Appy Pie AppMakr | Web Site Mobil Uygulama Oluşturucu

Appy Pie AppMakr, iyi bilinen bir uygulama oluşturma yazılımıdır. Ayrıca, bloglarınızı/web sitelerinizi yerel bir mobil uygulamaya dönüştüren Appypie Web to Mobile App adlı bir WordPress eklentisi sağlar. Dönüştürülen uygulamalar hem iOS hem de Android’de çalışabilir.

Uygulamalar özelleştirilebilir ve istediğiniz kadar özellik içerebilir, Şablon tabanlı tasarım, uygulamanızı oluşturmayı kolaylaştırır, Senkronizasyon web sitenizdeki tüm güncellemelerin gerçek zamanlı olarak uygulamanıza yansıtılmasını sağlar, Kullanıcılara tamamen sürükleyici bir deneyim sunmak için sosyal medyanıza özel sekmeler ekleyebilir ve Sınırsız Push bildirimlerinden faydalanabilirsiniz.

5. Androapp | WordPress Mobil Uygulama Eklentisi

Androapp ile WordPress siteyi kolayca bir Android uygulamasına dönüştürebilirsiniz. Bu ücretsiz eklenti ile sitenizi mobil uygulamaya dönüştürmek dakikalar ve sıfır programlama bilgisi gerektirir.

Sınırsız ve otomatik push bildirimleri, Admob ve Appnext reklam birimlerini kullanarak uygulamadan para kazanma seçeneği, sosyal paylaşım seçenekleri, sonsuz kaydırmalı Android yerel liste görünümü, eylem izleme ile ayrıntılı analitik, kullanıcı tarafından seçilebilir uygulama dili, WordPress/Facebook yorum desteği, web sitenize uygun çoklu temalar ve ihtiyaç duyabileceğiniz daha bir çok özellik bu WordPress mobil uygulama oluşturucu eklentisinde mevcut.

6. AppPresser | WP Siteyi Mobil Uygulama Yapma Eklentisi

AppPresser, premium en iyi WordPress uygulama eklentisi ve mobil uygulama oluşturuculardan biridir. Sürükle ve bırak uygulama sayfası oluşturma, Sınırsız renk ve düzen özelleştirme, Apple ve Google Play için otomatik uygulama mağazası gönderimi, mükemmel müşteri desteğinin yanı sıra aklınıza gelebilecek her türlü özelleştirme seçeneği ve özellikle bu eklenti tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

WooCommerce, LearnDash, BuddyPress ve üyelik eklentileri gibi eklentileri de kolayca entegre edebileceğiniz uygulamanız tamamen hazır olduğunda iOS ve Android uygulama mağazalarına otomatik olarak gönderebilirsiniz.

7. WPMobile.App | Android ve iOS Mobil Uygulama Oluşturucu

WPMobile.App, WordPress sitenizden android ve ios mobil uygulamaları oluşturacak bir diğer çözümdür. Kullanıcılara WordPress sitesini kullanıyormuş gibi aynı görünümü ve hissi verecektir. Özel gönderi türleri, sayfalar ve gönderiler gibi bir web sitesinin tüm özelliklerini içerir. Yani daha geniş bir kitleye ve özellikle mobil kullanıcılara ulaşmak istiyorsanız bu eklentiyi mutlaka denemelisiniz.

Otomatik ve manuel dil çevirisi, çoklu push bildirim seçenekleri, otomatik güncellemeler ve hata düzeltmeleri, yerleşik arama motorları aracılığıyla hızlı içerik erişimi ve çok daha fazlası WPMobile.App WordPress mobil uygulama eklentisi ile bir tık uzağınızda.

8. APPExperts | WordPress Mobil Uygulama Oluşturucu

APPExperts, ücretsiz ve premium seçenekler sunan bir mobil uygulama oluşturucu eklentisidir. WordPress sitenizi telefonlar, tabletler ve diğer cihazlar için bir mobil uygulamaya dönüştürmenizi sağlar Bu çözüm, e-Ticaret mağazaları, bloglar ve CMS siteleri gibi farklı iş ihtiyaçlarına hizmet eder.

Uygulamayı dilediğiniz gibi tasarlayabilir, tercih ettiğiniz sayfaları, menüleri ve ayarları dahil edebilirsiniz. Yanı sıra, WooCommerce entegrasyonu, içerik yönetimi seçenekleri, çok dilli seçenekler, dahili arama işlevi ve daha birçok kullanışlı özellik…

9. Stacks | WordPress Mobil Uygulama Eklentisi

Stacks, WordPress sitelerini sorunsuz bir şekilde mobil uygulamalara dönüştürmek için nihai mobil uygulama oluşturucu eklentisidir. Sürükle ve bırak arabirimi, minimum kodlama deneyimiyle bir mobil uygulama oluşturmanıza olanak tanır. Bu WordPress mobil uygulama eklentisi ile bilgi tabanlı basit bir yerel uygulama (android ve ios) veya herhangi bir karmaşık e-Ticaret uygulaması geliştirebilirsiniz.

Bu eklentinin benzersiz arayüzü, farklı araçlarla özelleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi oluşturmanıza olanak tanır. Bu uygulama oluşturucu ile birkaç tıklamada uygulamanın farklı öğelerini bir araya getirebilirsiniz. İster deneyimli bir geliştirici olun ister yeni başlıyor olun, Stacks web sitenizi en kaliteli mobil uygulamaya dönüştürmenizi kolaylaştırır.

10. Appful.io | WordPress Mobil Uygulama Eklentisi

Almanya tarafından geliştirilen Appful.io, WordPress sitenizden %100 yerel iOS/Android uygulamaları oluşturmanıza izin verdiği için şirketler ve ajanslar gibi premium kullanıcıları hedefliyor. Çoğu eklenti size yalnızca bir web uygulaması sağlarken, appful ile uygulamanız Swift (iOS) ve Kotlin (Android) tabanlı olacaktır. Appful aynı zamanda İngilizce ve Almanca dillerinde telefon veya e-posta yoluyla 7/24 ücretsiz canlı desteğe sahip tek eklentidir. Fazla zaman harcamak istemiyorsanız, uygulamalı destek sizin için her şeyi yapar ve tamamen ücretsizdir. iPhone, iPad, Android’de son derece yüksek yükleme hızına sahiptir.

Appful şu şekilde çalışır:

  • www.appful.io’ya kaydolun
  • Appful-plugin’i WordPress’e indirin ve oturum açın
  • Uygulamanızı www.appful.io’daki kendi uygulamalı kontrol panelinde oluşturun

Appful.io’ya kaydolmak, indirmek ve geliştirmek temelde ücretsizdir, ancak uygulama App Store/Play Store’da kullanıma sunulduğunda sizden ücret alınır.

11. AppsGeyser | Ücretsiz WP Uygulama Oluşturucu

AppsGeyser, herhangi bir yazılım yüklemesi gerektirmez ve gezinmesi kolaydır, en temel bilgisayar kullanıcılarının bile bir uygulama geliştirmesine olanak tanıyan adım adım talimatlar sağlar.

AppGeyser ile 5 adımda WordPress sitenizden bir Android uygulaması oluşturmak için şu adımları izleyin:

  • AppsGeyser.com’u ziyaret edin.
  • Web sitesi bağlantısını ekleyin. (Ana sayfadan veya web sitenizdeki herhangi bir URL’den bir mobil uygulama oluşturabilirsiniz.)
  • Uygulamanızı adlandırın.
  • Özel logonuzu ekleyin.
  • Son olarak, uygulama dosyalarınızı indirebilir ve Google Play’de veya başka herhangi bir Android Uygulama pazarında yayınlayabilirsiniz.

12. WappPress | WordPress Mobil Uygulama Eklentisi

Kullanımı kolay bir platform olan WappPress, en iyi WordPress mobil uygulama eklentileri listemizdeki bir diğer isimdir. Mobil uygulamanızı bu eklenti ile birkaç basit adımda oluşturabilir, çeşitli tema ve ekran tasarımlarıyla özelleştirebilirsiniz. Bu eklentinin mobil uygulama özelliklerinden faydalanarak para kazanabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Kâr amacı gütmeyen küçük kuruluşlar ve blog yazarları, bu eklenti için ideal kullanıcılardır.


Web sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürmek için en iyi WordPress mobil uygulama eklentilerinden bir seçki derledik. Bu araçlar, kısa sürede kapsamlı bir mobil uygulama oluşturma sürecini önemli ölçüde kolaylaştıracaktır. En iyi 12 WordPress mobil uygulama eklentisi listemizin faydalı olacağını umuyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu