FTC: Web sitemiz ziyaretçi desteklidir; İçeriklerde bulunan bağlantılar aracılığıyla ürün/hizmet satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz. Komisyonlar editoryal değerlendirmelerimizi etkilemez.

En İyi 10 WordPress Instagram Eklentisi

Instagram akışınızı bloğunuzda görüntülemek, web sitenizin görsel çekiciliğini ve okuyucularınızla etkileşimi artırmanın harika bir yoludur. WordPress Instagram eklentileri ile bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aşağıda Instagram akışını web sitenize eklemenize yardımcı olacak ücretli ve ücretsiz en iyi 10 WordPress Instagram eklentisini paylaştık.

İşte kullanabileceğiniz en iyi WordPress Instagram Eklentileri:

1. Instagram Journal | En İyi WordPress Instagram Eklentisi

Instagram Journal | En İyi WordPress Instagram Eklentisi

Instagram Journal, ücretsiz muadillerinden çok daha fazlasını sunan, uygun fiyatlı, premium bir WordPress Instagram eklentisidir. web siteniz için doğru türde Instagram entegrasyonu oluşturmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir.

Renk şemaları, özel renk ayarları, galeri boyutları ve fotoğraf düzenleri, galerilerinizi tasarlamak için kullanabileceğiniz özelliklerden sadece birkaçıdır. Her şey tamamen duyarlıdır, bu nedenle içeriğinizin mobil kullanıcılar tarafından nasıl görüneceği konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz.

2. Spotlight | WordPress Instagram Eklentisi

Spotlight | WordPress Instagram Eklentisi

Spotlight, Instagram akışınızı web sitenizde görüntülemek için tasarlanmış ücretsiz ve ücretli sürümleri olan en iyi WordPress Instagram eklentileri arasındadır. Özelleştirme seçenekleri oldukça kapsamlıdır.

3. Smash Balloon Instagram Feed

Smash Balloon Instagram Feed

Smash Balloon, 1 milyondan fazla aktif yükleme ile popüler bir ücretsiz WordPress Instagram eklentisidir. Hem ücretsiz hem de ücretli sürümleri vardır.

4. Feed Them Social | WordPress Instagram Eklentisi

Feed Them Social | WordPress Instagram Eklentisi

Feed Them Social yalnızca Instagram için değil aynı zamanda Facebook, Twitter ve Pinterest ile de çalışan bir eklentidir. Web sitenizde çeşitli sosyal medya ağlarından içerik görüntülemek için tek bir eklenti kullanmayı tercih ederseniz, Feed Them Social’e göz atmanızı öneririz.

5. WPZOOM Social Feed Widget

WPZOOM Social Feed Widget

WPZOOM Social Feed Widget, Instagram içeriğinin web sitenizde nasıl görüntülendiği konusunda size tam kontrol sağlamayı amaçlayan en iyi WordPress Instagram eklentilerindendir. kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir eklentidir. Bu eklenti, Instagram fotoğraflarını bir widget’ta görüntülemenin ücretsiz ve basit bir yolunu arayan WordPress kullanıcıları için iyi bir seçimdir.

6. Intagrate | En İyi WordPress Instagram Eklentisi

Intagrate | En İyi WordPress Instagram Eklentisi

Intagrate, bu listedeki diğer eklentilerin çoğundan farklıdır, çünkü yalnızca görüntülemek yerine Instagram içeriğinizden WordPress gönderileri oluşturmanıza olanak tanır. Özel gönderi türleri için destek, Instagram etiketlerini WordPress etiketlerine dönüştürme, planlanmış gönderiler, hashtag filtreleme ve daha fazlasını içeren kapsamlı bir özellik listesine sahiptir.

7. Meks Easy Photo Feed

 WordPress Instagram Eklentisi

Meks Easy Photo Feed, Instagram fotoğraflarınızı bir pencere öğesinde görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir eklentidir. Eklenecek görüntü sayısını seçebilir, tasarımı ve sütun sayısını kontrol edebilir, “Beni Takip Et” bağlantısını görüntüleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

8. Easy Social Post Feed

WordPress Instagram Eklentisi: Easy Social Post Feed

Easy Social Post Feed, hem Instagram hem de Facebook ile çalışır. Instagram beslemenizdeki fotoğrafları ve videoları ve Facebook’taki gönderileri, bağlantıları, durumları, fotoğrafları, videoları ve etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz.

9. Tagembed Social Media Widget

Tagembed Social Media Widget

Tagembed Social Media Widget WordPress eklentisi, tüm sosyal medya akışlarını ve web sitenizde nasıl görüntülendiklerini kontrol etmenizi sağlar. Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, TikTok, Google İncelemeleri ve Facebook İncelemeleri için widget’lar içerir.

10. Animated Live Wall | WordPress Instagram Eklentisi

Animated Live Wall | WordPress Instagram Eklentisi

Animated Live Wall, WordPress kitaplığınızdan, Flickr akışınızdan veya Instagram akışınızdan animasyonlu bir resim galerisi oluşturmanıza izin veren benzersiz bir eklentidir. Görüntüler ızgara, mozaik, iki yana yaslı ve duvar gibi çeşitli düzenlerde görüntülenebilir.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu