FTC: Web sitemiz ziyaretçi desteklidir; İçeriklerde bulunan bağlantılar aracılığıyla ürün/hizmet satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz. Komisyonlar editoryal değerlendirmelerimizi etkilemez.

En İyi 12 WordPress Avukat Teması (Ücretsiz+Ücretli)

Hukuk büronuza ait web sitesi için en iyi WordPress avukat temaları arıyorsanız, sizin için hazırladığımız listeden faydalanarak ihtiyaçlarınıza en uygun temayı seçebilirsiniz…

WordPress, bir avukat sitesi oluşturmak için tercih edebileceğiniz en iyi platformdur. Bunun en önemli nedenlerinden biri, iş yükünüzü hafifletecek çeşitli özellikler ve avantajlar içeren çok sayıda tema ve eklenti seçeneği sunmasıdır.

Bildiğiniz üzere bir avukat web sitesi profesyonel bir WordPress teması gerektirir. Peki iyi bir WordPress avukat teması seçmek için nelere dikkat edilmeli?  Unutulmaz bir web sitesi cesur, büyüleyici ve eyleme ilham verecek şekilde tasarlanmalıdır. Tema seçimi ve tasarımında şu nitelikleri göz önünde bulundurun:

  • Responsive tasarım: Öncelikle temanızın tasarımının responsive olduğundan emin olun. Temaların çoğu varsayılan olarak duyarlıdır. Ancak bazı satıcılar hâlâ mobil uyumlu olmayan temalar kullanıyor.
  • Minimalist arayüz : Dağınıklığı ve kafa karışıklığını önleyin. Sezgisel bir tema, temiz bir düzene, kesintisiz gezinmeye ve tek hedeflere ayrılmış sayfalara sahiptir. Ziyaretçiler ihtiyaç duydukları şeyi anında bulmalıdır.
  • Tarayıcı uyumluluğu: Temanız Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari vb. gibi büyük tarayıcılarda mükemmel görünmelidir. Çoğu tema geliştiricisi, uyumluluk testi araçlarını kullanarak tarayıcı uyumluluğunu kontrol eder. Yine de tema seçimi yaparken tüm tarayıcılarda ve ayrıca mobil cihazlarda test etmeniz faydalı olur.
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) dostu: İyi bir performans için SEO dostu bir tema seçmeniz oldukça önemlidir.
  • Üçüncü taraf eklenti desteği: WordPress eklentileri sitenize herhangi bir özel işlev eklemenize olanak tanır. Her sitede olması gereken bazı eklentiler vardır. Bu nedenle, seçeceğiniz avukatlık bürosu WordPress temasının tüm popüler eklentileri desteklediğinden mutlaka emin olun (örneğin, SEO eklentileri, güvenlik eklentileri, cache eklentileri, yedek alma eklentileri gibi.)
  • Eylem çağrıları:

Bunların dışında WordPress teması seçerken dikkate almanız gereken başka detaylar da var. Bkz: WordPress Tema Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

En İyi WordPress Avukat Temaları

Binlerce WordPress avukat teması mevcut olduğundan, bir hukuk firmasının profesyonelliğini göstermek için tercih edebilecek seçenekleri daraltarak bir liste hazırladık. İşte, ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmanıza yardımcı olacak en iyi WordPress avukat temaları listesi:

# Lawyers – Hukuk Bürosu Avukat Teması

En iyi WordPress avukat temaları listemizin ilk ismi olan Lawyers, özellikle hukuk şirketleri, hukuk büroları, hukuk danışmanları ve avukatların tercih edebileceği çok yönlü bir temadır. Uygulama alanlarından vaka çalışmalarına, ekip üyelerine ve iletişim sayfalarına kadar yasal bir işletme web sitesi için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. Masaüstü ve mobil cihazlarda mükemmel görünen, duyarlı bir tasarıma sahiptir. Gutenberg ve WPML uyumludur. Temanın tüm sayfalarını tarzınıza uyacak şekilde özelleştirmek kolaydır ve demoları (sayfalar, gönderiler, resimler) tek tıklamayla içe aktarabilirsiniz.

# Barristar – Hukuk Danışmanı ve Avukat Teması

Barristar, hukuk firmaları ve avukatlar için özel olarak tasarlanmış temiz, modern bir WordPress temasıdır. Uygulama alanlarına ve avukat profillerine göre uyarlanmış özel sayfalar ve düzenler içerir. Duyarlı tema, cihazlar arasında keskin bir şekilde görüntülenen ızgara tabanlı bir tasarıma sahiptir. Tasarımı kolaylaştırmak için KingComposer sayfa oluşturucuyu kullanır. Yalnızca birkaç tıklamayla yayına hazır basit bir web siteniz olabilir. Ayrıca birden fazla ana sayfa düzeni, başlık özelleştirme seçenekleri, gelişmiş bir tema seçenekleri paneli ve içerik formu eklentileriyle derin entegrasyon içerir. Uygun fiyatlı ancak gösterişli bir web sitesi teması arayan küçük ve orta ölçekli firmalar ve solo hukuk uygulayıcıları için oldukça ideal bir temadır.

# Lawyer Base – WordPress Avukat+Hukuk Bürosu Teması

Lawyer Base, yasal hizmet işletmeleri için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Her avukat için fotoğraflar, biyografiler ve iletişim bilgilerini içeren profiller oluşturmanıza yardımcı olur. Tema, avukatlarınızı ana sayfada ve iç sayfalarda sergilemek için birden fazla seçenek sunar. Ayrıca yalnızca hukuki uygulama alanlarınızı öne çıkaran özel sayfalar da vardır. Tema temiz, modern ve profesyonel olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca tamamen duyarlı olduğundan web siteniz her cihazda harika görünecektir. Bu tema firmanızı, deneyiminizi, kimlik bilgilerinizi ve uzmanlığınızı müşterilere tanıtmak için bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan en iyi seçeneklerden biridir.

# Attorna – WordPress Avukat Teması

Attorna, özellikle Hukuk Bürosu, Hukuk Danışmanlığı, Hukuk Memurluğu ve Avukat siteleri için tercih edilebilecek temiz ve duyarlı bir temadır. Avukat listesi oluşturmayı kolaylaştıran Avukat posta türü gibi hukuk firması işleri için temel özellikler sunar. Uygulama alanları için yüksek kaliteli hazır sayfalar ve örnek olay incelemesi için önceden oluşturulmuş sayfalara sahiptir. Şirketler hukuku sektöründeki veya mali, hukuki hizmetler sağlayan firmalar için kesinlikle son derece ideal bir temadır.

# WizeLaw – Hukuk, Avukat Teması

WizeLaw avukat WordPress teması, avukatların bir web sitesi oluşturması için kolay bir çözümdür. Tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleri, teknik bilgi gerektirmeden markanızı çevrimiçi ortamda oluşturmanıza yardımcı olur. WizeLaw, uzmanlık alanlarınızı vurgulamayı, avukatları sergilemeyi ve önceden oluşturulmuş öğeler aracılığıyla vaka çalışmalarını paylaşmayı kolaylaştırır. Bu tema ile sitenizi özelleştirebilir, içerik ekleyebilir ve daha fazla müşteriye ulaşmak için birden fazla dile çevirebilirsiniz.

# De Jure – Wp Avukat Teması

De Jure, hukuk firmaları ve avukatlar için özenle hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Güvenilirlik sergileyen, profesyonel ve yetenekli görünen temiz ve modern bir tarza sahiptir. Ayrıca bir web geliştiricisine ihtiyaç duymadan içeriğinizi veya tasarımınızı hızlı bir şekilde değiştirmenize ve güncellemenize olanak tanır. De Jure, hizmetlerinizi ve hukuk uygulama alanlarınızı her yerde tam olarak sergilemenize olanak tanır. Daha fazla erişim elde etmek için avukatlarınızın ve personel profillerinizi öne çıkarabilir, haber ve duyurular yayınlayabilir ve bloglar yazabilirsiniz.

# Libero – Avukat ve Hukuk Bürosu Teması

WordPress avukat temaları listemizin bir diğer seçeneği olan Libero, özellikle hukuk firmaları için tasarlanmıştır ve siteyi size ait kılmak için yalnızca içeriğin değiştirilmesini gerektiren varsayılan bir tasarıma sahiptir. Daha fazla özelleştirmeye ihtiyacınız varsa hukuk işinize uygun ana sayfa stilleri, sayfa düzenleri ve renk seçenekleri sunar. Ayrıca üstbilgileri ve altbilgileri, Google yazı tiplerini değiştirebilir ve özel kenar çubukları ekleyebilirsiniz. Libero, profesyonelliği müşterilere aktaran modern bir tasarıma sahiptir. Hizmetlerini pazarlamak için kişiselleştirilmiş bir web sitesi oluşturmak isteyen bireysel avukatlar için bu tema mükemmel bir seçimdir. Çok yönlü avukat biyografi sayfaları, uygulama alanı açıklamaları ve avukatlar için yararlı potansiyel müşteri yaratma araçları sunar.

# The Law – Avukat Teması

The Law, yüksek performansı ve duyarlı tasarımıyla en iyi WordPress avukat temalarından biridir. Kolay bir kurulum ve siteye bir demo eklemek için tek tıklamayla bir demo içe aktarıcı ile birlikte gelir. Ayrıca otomatik bir Devrim Kaydırıcısı içe aktarıcı içerir. Dahası, canlı bir üstbilgi ve altbilgi oluşturucuya sahiptir. WPBakery Sayfa Oluşturucusu ve Elementor’u kullanırken danışma formları gibi birçok öğe sunar. Portföy, galeri ve blog için birden fazla öğe içerir. Ajax destekli oturum açma, kaydolma, arama formu ve daha fazla gönderi yükleme özellikleriyle birlikte gelir. İkili, sol, sağ, küçük vb. gibi farklı yönetilebilir kenar çubuğu seçenekleri. Ek olarak WooCommerce ile uyumludur.

# Decree – Ücretsiz WordPress Avukat Teması

Decree, profesyonel bir çevrimiçi varlık oluşturmak isteyen hukuk firmaları ve avukatlar için mevcut en iyi WordPress temalarından biridir. Bu tema son derece esnektir ve yaptıklarınızı sergilemek ve yeni müşteriler kazanmak için mükemmel olan basit ama ciddi bir tasarıma sahiptir. Başlık bağlantıları, iletişim formları ve içerik blokları gibi kullanışlı özelliklerle dolu Decree, hukuk profesyonellerinin ihtiyaçları için optimize edilmiştir.

# PopulerFX – Ücretsiz Wp Avukat Teması

PopulerFX, ücretsiz ve tamamen özelleştirilebilir hafif bir WordPress temasıdır. Temel olarak 500’den fazla şablon sunar. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu temayı kullanarak herhangi bir kodlama becerisine ihtiyaç duymadan bir avukat web sitesi oluşturabilirsiniz. Üstelik web sitenizin tüm sayfalarını sürükle bırak özelliğini kullanarak kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Bu ayrıca web sitenizi gerçek zamanlı olarak daha hızlı ve daha çekici oluşturmanıza ve sonuçları anında görmenize olanak tanır.

# Lawyer Zone – Ücretsiz WordPress Avukat Teması

Ücretsiz WordPress -hukuk bürosu ve avukat temaları arayanların tercih edebileceği bir diğer seçenek olan Lawyer Zone, ana sayfa ve kenar çubuğu yönetimi için 9’dan fazla özel widget sunar. Bu temayı kullanarak ana sayfanızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Üstelik renk seçenekleri üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. Web sitenizin ana rengini ve arka plan rengini kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca öne çıkan bölüm ve alt bilgi bölümü için de daha fazla renk seçeneğiniz olacak. Elbette bunların dışında pek çok kullanışlı özelliğe de erişebileceksiniz.

# Lawyer Landing Page – Ücretsiz WordPress Avukat Teması

Bir diğer ücretsiz WordPress avukat teması olan Lawyer Landing Page, Hukuk Bürosu ve Avukat web sitesi için sofistike, zarif, profesyonel ve sağlam bir şekilde oluşturulmuş bir temadır. Tema çok yönlüdür ve çeşitli iş türleri, şirketler ve serbest çalışanlar tarafından da kolaylıkla kullanılabilir. Kullanıcı dostu, etkileşimli ve görsel açıdan büyüleyici bir web sitesi oluşturmak için çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Bu tür özellikler arasında özel menü, iletişim formu içeren çekici banner, Hakkında bölümü, Hizmet bölümü, Referans bölümü, Ekip Bölümü, SSS Bölümü, Harekete Geçirici Mesaj Düğmesi (CTA) içeren Banner ve sosyal medya yer alır. Tema, sitenizin Google ve diğer arama motorlarında sıralamasını kolaylaştıran optimize edilmiş kodlarla tamamen SEO dostudur.


Günümüzde hukuk firmalarının ilgi çekici bir dijital profile ihtiyacı vardır. Yenilikçi bir WordPress avukat teması seçmek, markanızı lider olarak konumlandırabilir! Gösterişli ama kullanıcı dostu bir görünüme, sağlam ama sezgisel özelliklere ve firmanızın kimliğini yansıtan özelleştirmeye sahip WordPress avukat temaları seçmek işinize güç katacaktır. Yukarıdaki listenin bu konuda size yardımcı olacağını umuyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu